Două persoane decedate, după ce un șofer a rupt un parapet şi un stâlp şi s-a răsturnat în curtea unei case

Două persoane au decedat, duminică dimineaţa ,în urma unui accident rutier ce a avut loc pe DN 17 între Bistriţa şi Suceava, şi un minor de 16 ani a ajuns la spital cu multiple leziuni şi traumatisme - informează Mediafax.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul