Calificarea în Liga Europa a adus îmbunătăţiri în conturile multora dintre jucătorii de la Iaşi. Cristea, Voicu şi Ciucur sunt jucătorii care primesc cele mai mari salarii la echipa de prima ligă a Iaşului: 5.000 de euro pe lună, la care se adaugă primele de joc. Nici nu se compară cu preşedintele Prunea şi antrenorul Napoli, care ar putea încasa, în medie, triplu faţă de jucători.
Ce speranțe și-au pus în el… Pe CE salariu s-a dus Dan Roman la CSMS Iași
- de Botosaneanul
- 2016/07/09 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/07/08 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/08 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/08 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/08 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/08 00:00
