Ca să nu mai fie probleme cu parcările în zona centrală, toate serviciile publice vor fi mutate pe centură, pe un teren recuperat recent de Primăria Bistrița. E vorba de un teren de două hectare, unde primarul Gabriel Lazany își dorește un sediu central pentru cărți de identitate, pașapoarte, impozite, înmatriculări și chiar plata unor utilități. The post VIDEO – Serviciile Primăriei Bistrița ar putea fi mutate în afara orașului, pe Drumul Cetății: „Într-un singur loc îți rezolvi toate problemele” appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
VIDEO – Serviciile Primăriei Bistrița ar putea fi mutate în afara orașului, pe Drumul Cetății: „Într-un singur loc îți rezolvi toate problemele”
- de Bistriteanul
- 2025/10/01 11:07
