Începând de astăzi, managerul general al Serviciului de Ambulanță Județean este medicul Sanda Tomșa. Aceasta va asigura interimatul, după ce fostul manager Annabella Muzsi s-a retras, în urma publicării în Bistrițeanul.ro a informațiilor despre dosarele penale care o vizează. Medicul Sanda Tomșa este, de astăzi, managerul general al Serviciului de Ambulanță Județean Bistrița-Năsăud. Deocamdată, aceasta […] The post Medicul Sanda Tomșa preia, de astăzi, frâiele Serviciului de Ambulanță Județean, zguduit serios de scandaluri de natură penală appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
Medicul Sanda Tomșa preia, de astăzi, frâiele Serviciului de Ambulanță Județean, zguduit serios de scandaluri de natură penală
- de Bistriteanul
- 2025/10/01 07:52
