Medicul Sanda Tomșa preia, de astăzi, frâiele Serviciului de Ambulanță Județean, zguduit serios de scandaluri de natură penală

Începând de astăzi, managerul general al Serviciului de Ambulanță Județean este medicul Sanda Tomșa. Aceasta va asigura interimatul, după ce fostul manager Annabella Muzsi s-a retras, în urma publicării în Bistrițeanul.ro a informațiilor despre dosarele penale care o vizează. Medicul Sanda Tomșa este, de astăzi, managerul general al Serviciului de Ambulanță Județean Bistrița-Năsăud. Deocamdată, aceasta […] The post Medicul Sanda Tomșa preia, de astăzi, frâiele Serviciului de Ambulanță Județean, zguduit serios de scandaluri de natură penală appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul