Intersecțiile de pe Linia Verde și Axa Gării Năsăudului sunt zonele unde șoferii își aruncă injurii. Mulți aleg, pentru viraj la dreapta, banda de autobuz. ”E atipic. Se face viraj de pe vbanda a doua, nu cum eram obișnuiți!” a explicat Paul Bugnar, Șeful Serviciului Rutier BN. ”Băăă, ești prost?!” / ”Cine ți-a dat permis?!?” […] The post VIDEO- Paul Bugnar, șeful Serviciului Rutier Bistrița-Năsăud: ”E atipic! Virăm dreapta DE PE BANDA a DOUA!” appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
VIDEO- Paul Bugnar, șeful Serviciului Rutier Bistrița-Năsăud: ”E atipic! Virăm dreapta DE PE BANDA a DOUA!”
- de Bistriteanul
- 2025/10/09 09:38
