L-ați văzut?? Eduard a plecat de acasă de două zile, fără să mai dea vreun semn

Polițiștii și familia lui Eduardo vă cer ajutorul! Tânărul a plecat de acasă de două zile și nu a mai putut fi luată legătura cu el. Acum două zile, un tânăr de 18 ani a plecat de acasă și nu s-a mai putut lua legătura cu el. Familia îl caută cu disperare, iar polițiștii vă […] The post L-ați văzut?? Eduard a plecat de acasă de două zile, fără să mai dea vreun semn appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul