Nu doar în Piața Decebal s-au înregistrat încasări ridicole, ci și la ștrandul municipal există pierderi foarte mari, a dezvăluit primarul Gabriel Lazany, într-o emisiune Bistrițeanul Live. „Și la Ștrandul municipal s-au făcut verificări. Anul trecut, aici s-au cheltuit 671.000 lei și s-au făcut încasări de 294.000 lei. Aproape 400.000 în minus. The post VIDEO: Jaf și la Ștrandul Municipal! Din 100 de șezlonguri ocupate, doar 11 erau plătite, la un control al Poliției Locale appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
VIDEO: Jaf și la Ștrandul Municipal! Din 100 de șezlonguri ocupate, doar 11 erau plătite, la un control al Poliției Locale
- de Bistriteanul
- 2025/10/08 13:03
