Au piscină, dar n-ar plăti apa s-o umple! Se întâmplă în Bistrița, unde un cetățean a fost prins de echipele Aquabis în timp ce-și umplea piscina, cu contorul demontat. Culmea, Aquabis remontat contorul și l-a sigilat, iar cetățeanul a insistat și l-a desigilat, alegându-se în cele din urmă cu o plângere penală. Invitat la Bistrițeanul […] The post Și „bogații” fură apă: bistrițean, prins că-și umplea piscina cu apă neînregistrată! S-a ales cu plângere penală appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
Și „bogații” fură apă: bistrițean, prins că-și umplea piscina cu apă neînregistrată! S-a ales cu plângere penală
- de Bistriteanul
- 2025/10/07 07:17
