Două șoferițe, la spital, după ce mașinile lor au colizionat

Un accident rutier a avut loc între Ilișua și Dobric. Două autoturisme au colizionat, una ajungând în afara carosabilului. Șoferițele,  la spital. Un apel la 112 anunța un accident rutier între localitățile Dobric și Ilișua. În urma coliziunii dintre două autoturisme, unul a ajuns în afara carosabilului. Stația de Pompieri Beclean a fost mobilizată să […] The post Două șoferițe, la spital, după ce mașinile lor au colizionat appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul