Reținut după ce a încălcat Ordinul de Protecție și a refuzat brățara electronică

Un bărbat considerat pericol pentru fiica lui și bunicul acesteia, riscă să ajungă după gratii. Acesta a fost reținut pentru 24 de ore deoarece a încălcat ordinul de protecție. Mai mult, a refuzat să poarte brățară electronică. Paul D.M. a fost reținut pentru 24 de ore de polițiștii bistrițeni. Astăzi, judecătorul va decide dacă îl […] The post Reținut după ce a încălcat Ordinul de Protecție și a refuzat brățara electronică appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul