Restaurant – prins că deversa rahat în Colibița! Garda de Mediu l-a „ars” cu zeci de mii de lei

Comisariatul Gărzii de Mediu a dat zilele trecute o amendă de 30.000 de lei, unui restaurant, care deversează rahat în lacul de acumulare Colibița. Surse Bistrițeanul.ro spun că restaurantul în cauză nu este la prima amendă primită pentru astfel de practici. Comisarii din cadrul Comisariatului Județean al Gărzii de Mediu au luat la puricat mai […] The post Restaurant – prins că deversa rahat în Colibița! Garda de Mediu l-a „ars” cu zeci de mii de lei appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul