Peste 2.500 de cazuri de infecții respiratorii au fost înregistrate în perioada 29 septembrie – 5 octombrie, în Bistrița-Năsăud, potrivit datelor Direcției de Sănătate Publică. O persoană cu vârsta peste 65 de ani, diagnosticată cu pneumonie, a decedat. Conform datelor Direcției de Sănătate Publică Bistrița-Năsăud, în săptămâna 29 septembrie – 5 octombrie 2025 s-au înregistrat […] The post Peste 2.500 de bistrițeni diagnosticați cu infecții respiratorii, într-o săptămână! O persoană a decedat appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
Peste 2.500 de bistrițeni diagnosticați cu infecții respiratorii, într-o săptămână! O persoană a decedat
- de Bistriteanul
- 2025/10/14 09:13
