MOBILIZARE: Voluntarii din Bistrița-Năsăud au adunat aproape 3.000 de saci de deșeuri, aruncate în natură

Peste 2.000 de voluntari din județul nostru au răspuns prezent anul acesta la evenimentul “Let`s Do It, România!”, ce a avut loc în 20 septembrie. Aceștia au colectat din mediul natural 2.873 saci de deșeuri. Peste 270.000 de voluntari din toată țara s-au mobilizat anul acesta la o ediție istorică a Zilei de Curățenie Națională, […] The post MOBILIZARE: Voluntarii din Bistrița-Năsăud au adunat aproape 3.000 de saci de deșeuri, aruncate în natură appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul