FOTO/VIDEO – Promenada inimilor, organizată de cluburile Rotary din Bistrița și Năsăud, în parcul municipal: „Incredibil cum ignorăm ce este mai important în viață”

Energie, veselie și multă bună-dispoziție, în această după-amiază, în parcul din Bistrița. Promenada Inimilor a reunit sute de bistrițeni de toate vârstele - conștienți de importanța mișcării și a sportului. „Este incredibil cum alergăm după câștiguri financiare și premii, ignorând cu atâta seninătate cel mai important lucru: sănătatea...” The post FOTO/VIDEO – Promenada inimilor, organizată de cluburile Rotary din Bistrița și Năsăud, în parcul municipal: „Incredibil cum ignorăm ce este mai important în viață” appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul