PUBELA GALBENĂ pentru deșeurile reciclabile din plastic / metal se colectează miercuri, 22 octombrie 2025, DOAR în Bistrița, ne reamintește ADI Deșeuri Bistrița-Năsăud. The post Mâine, 22 octombrie, se colectează pubela galbenă pentru deșeuri din plastic / metal în Bistrița appeared first on Bistrițeanul.ro.
Mâine, 22 octombrie, se colectează pubela galbenă pentru deșeuri din plastic / metal în Bistrița
- de Bistriteanul
- 2025/10/21 05:34
