Angelo, un bărbat din Năsăud, a fost săltat de mascați la începutul acestei luni. Era acuzat de acte de terorism, după ce ar fi confecționat bombe de mici dimensiuni. Acesta a fost plasat în arest preventiv, dar a contestat decizia la Înalta Curte de Casație și Justiție. La începutul lunii octombrie, un bărbat din Năsăud […] The post Angelo, teroristul de Bistrița, rămâne după gratii appeared first on Bistrițeanul.ro.
