Bărbat bănuit de braconaj piscicol, prins de poliţişti

Bărbat bănuit de braconaj piscicol, prins de poliţişti

ARAD. Polițiștii Serviciului Județean de Poliție Transporturi Arad împreună cu reprezentanți ai Agenției Naționale de Pescuit și Acvacultură Arad au depistat vineri seara, în jurul orei 22, un bărbat de 35 de ani, din Felnac, în timp ce conducea un autoturism în Felnac, în proximitatea râului Mureș.


Citește articolul complet pe Arad Online

Alte știri din Arad Online