ARAD. Polițiștii Serviciului Județean de Poliție Transporturi Arad împreună cu reprezentanți ai Agenției Naționale de Pescuit și Acvacultură Arad au depistat vineri seara, în jurul orei 22, un bărbat de 35 de ani, din Felnac, în timp ce conducea un autoturism în Felnac, în proximitatea râului Mureș.
Alte știri din Arad Online
- de Arad Online
- 2026/06/20 11:17
- de Arad Online
- 2026/06/20 10:38
- de Arad Online
- 2026/06/20 10:25
- de Arad Online
- 2026/06/20 07:14
- de Arad Online
- 2026/06/20 05:40
