Cod galben de caniculă în Arad şi alte 15 judeţe

Cod galben de caniculă în Arad şi alte 15 judeţe

Administraţia Naţională de Meteorologie (ANM) a emis, sâmbătă, o atenţionare Cod galben de caniculă, valabilă în 15 judeţe, pe fondul intensificării valului de căldură.


Citește articolul complet pe Arad Online

Alte știri din Arad Online