Administraţia Naţională de Meteorologie (ANM) a emis, sâmbătă, o atenţionare Cod galben de caniculă, valabilă în 15 judeţe, pe fondul intensificării valului de căldură.
Administraţia Naţională de Meteorologie (ANM) a emis, sâmbătă, o atenţionare Cod galben de caniculă, valabilă în 15 judeţe, pe fondul intensificării valului de căldură.