Polițiștii Serviciului Rutier, împreună cu cei ai Biroului Rutier și ai Formațiunilor Rutiere Pucioasa, Moreni și Răcari au desfășurat o acțiune pentru reducerea riscului rutier, pe drumul național 1 A Crevedia – Cornești și pe drumul județean 711 Târgoviște – Bujoreanca. Astfel, în cele 3 ore dedicate derulării activităților, polițiștii rutieri au aplicat 83 de […] Articolul Vitezomanii au rămas fără permis a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.
Alte știri din Ziar de Dambovita
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/14 03:09
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/14 03:07
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/14 03:05
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/14 03:04
