Baschetul românesc va fi reprezentat în sezonul 2025-2026 de patru echipe de club în competițiile europene organizate de Federația Internaționalǎ de Baschet. Trei echipe masculine și una feminină se pregătesc pentru meciuri decisive în toamna acestui an, într-un context internațional competitiv. CSM CSU Oradea va participa în turul de calificare al Basketball Champions League, competiție […] Articolul VICECAMPIOANA CSM TÂRGOVIȘTE NU VA JUCA ÎN CUPELE EUROPENE DE BASCHET FEMININ a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.
VICECAMPIOANA CSM TÂRGOVIȘTE NU VA JUCA ÎN CUPELE EUROPENE DE BASCHET FEMININ
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/30 03:05
