Naţionala de volei feminin a României a învins, duminică, cu 3-2 (17-25, 25-20, 21-25, 26-24, 15-13), echipa Suediei, şi a încheiat Golden League pe locul trei, având în componență mai multe jucătoare care au trecut pe la CSM Târgoviște. “Epic, fetelor, sublim! Un meci cum România nu a mai jucat de mult. O partidă în […]
