În ultima parte a lunii iulie, Inspectoratul Teritorial de Muncă Dâmbovița a derulat Campania națională pentru identificarea și combaterea muncii nedeclarate și pentru verificarea modului în care sunt respectate prevederile legale privind securitatea și sănătatea în muncă de către angajatorii care desfășoară activități în domeniile hoteluri și alte facilități de cazare, restaurante și alte activități […] Articolul Patroni din sectorul HoReCa amendați pentru utilizarea forței de muncă la negru a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.
Patroni din sectorul HoReCa amendați pentru utilizarea forței de muncă la negru
- de Ziar de Dambovita
- 2025/08/01 03:34
Alte știri din Ziar de Dambovita
- de Ziar de Dambovita
- 2025/08/01 03:32
- de Ziar de Dambovita
- 2025/08/01 03:31
- de Ziar de Dambovita
- 2025/08/01 03:29
- de Ziar de Dambovita
- 2025/08/01 03:26
