O mașină a luat foc în plină stradă la Târgoviște 

Un incendiu a izbucnit  la un autoturism din municipiul Târgoviște, mobilizând pompierii dâmbovițeni pentru o intervenție de urgență. La fața locului au sosit prompt două autospeciale de stingere cu apă și spumă, precum și un echipaj SMURD din cadrul Detașamentului de Pompieri Târgoviște. Flăcările s-au manifestat violent la compartimentul motor, însă intervenția rapidă a pompierilor […] Articolul O mașină a luat foc în plină stradă la Târgoviște  a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita