Un incendiu a izbucnit la un autoturism din municipiul Târgoviște, mobilizând pompierii dâmbovițeni pentru o intervenție de urgență. La fața locului au sosit prompt două autospeciale de stingere cu apă și spumă, precum și un echipaj SMURD din cadrul Detașamentului de Pompieri Târgoviște. Flăcările s-au manifestat violent la compartimentul motor, însă intervenția rapidă a pompierilor […] Articolul O mașină a luat foc în plină stradă la Târgoviște a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.
Alte știri din Ziar de Dambovita
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/29 03:31
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/29 03:27
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/29 03:25
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/29 03:24
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/29 03:13
