Accident rutier în Târgoviște: Trei persoane au ajuns la spital

Un accident rutier a avut loc în municipiul Târgoviște.Trei persoane au fost rănite și transportate la spital. La fața locului au intervenit rapid echipajele Detașamentului de Pompieri Târgoviște, cu o autospecială de stingere dotată cu modul de descarcerare, o autospecială de descarcerare și un echipaj SMURD. Salvatorii au identificat trei victime, toate conștiente și cooperante. Acestea […]


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita