A fost emisă autorizația de construire pentru rețelele de gaze din Corbii Mari și Odobești

Ionuț Bănică, primarul comunei Corbii Mari, vine cu o nouă veste bună legată de implementarea unuia dintre cele mai așteptate proiecte. Este vorba despre obținerea autorizației de construire pentru realizarea sistemului de alimentare cu gaze naturale, investiție în derulare împreună cu comuna Odobești.  „Luna trecută vă spuneam că am obținut avizele necesare și că mergem […] Articolul A fost emisă autorizația de construire pentru rețelele de gaze din Corbii Mari și Odobești a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita