Un nou contract pentru servicii de salubritate, în Timişoara

Federația Asociațiilor de Locatari Timișoara anunţă utilizatorii serviciilor de salubritate că, după negocierile cu Retim Timișoara, a fost acceptat un contract ce urmează să fie semnat cât mai repede.   “La semnarea contractelor, Retim va completa zilele din săptămână când se va ridica gunoiul, pentru asociațiile de locatari/proprietari se vor bifa două zile atât pentru gunoiul rezidual, cât și pentru gunoiul reciclabil, zilele fiind aceleași atât pentru gunoiul rezidual, cât și pentru cel reciclabil”, transmit reprezentanţii FALT. Reprezentanţii FALT le solicită asociațiilor de locatari/proprietari să se mobilizeze și să conlucreze cu Retim cât mai eficient, astfel încât  semnarea contractelor să... The post Un nou contract pentru servicii de salubritate, în Timişoara first appeared on TIMPOLIS | Stiri News Ziar Timisoara.


Citește articolul complet pe Timpolis

Alte știri din Timpolis