Clubul Social Democrat Timiș, care își propune să adune persoane cu gândire de stânga, membri și simpatizanți de partid politic, devina activ din nou, anunță PSD Timiș. Clubul Social Democrat Timiș, despre care PSD Timiș spune că este un forum de stânga modern și progresist, cu o orientare europeană, și-a reluat ieri activitatea. Clubul, care își propune să adune persoane cu gândire de stânga, membri și simpatizanți de partid politic, va funcționa ca o platformă de dezbatere publică la care va avea acces oricine dorește să aibă o implicare activă. Scopul este de a promova și susține statul de... The post PSD Timiș a redeschis Clubul Social Democrat, ca o platformă de dezbatere publică first appeared on TIMPOLIS | Stiri News Ziar Timisoara.
