Şapte unităţi administrativ – teritoriale din Botoşani sunt beneficiarele fondurilor alocate de Guvern în şedinţa de săptămâna trecută. În valoare totală de 4 milioane de lei, sumele vor trebui folosite pentru refacerea infrastructurii rutiere afectate de ploile din perioada 24 mai – 26 iunie.
Vin milioanele de la Guvern pentru drumurile distruse de furtuni de la Botoșani
- de Botosaneanul
- 2016/07/11 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/07/10 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/10 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/10 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/10 00:00
