Vin milioanele de la Guvern pentru drumurile distruse de furtuni de la Botoșani

Şapte unităţi administrativ – teritoriale din Botoşani sunt beneficiarele fondurilor alocate de Guvern în şedinţa de săptămâna trecută. În valoare totală de 4 milioane de lei, sumele vor trebui folosite pentru refacerea infrastructurii rutiere afectate de ploile din perioada 24 mai – 26 iunie. 


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul