Șeful unei instituții subordonate municipalității botoșănene a deschis un proces în care solicită să i se plătească daune morale de nici mai mult, nici mai puțin de un milion de lei.
Un director de la municipiu vrea 10 miliarde lei vechi de la CNA, un ex-vice și jurnaliști fiindcă i-au căzut dinții, i-a scăzut înălțimea și a pățit și altele – DOCUMENT
- de Botosaneanul
- 2016/06/18 00:00
