Ovidiu Portariuc nu este unicul preşedinte de filială judeţeană PSD care s-a retras în cadrul şedinţei Comitetului Judeţean Executiv al partidului are a avut loc joi la Târgovişte.
Tot de la Flutur… Portariuc n-a plecat singur, s-au mai dus câţiva cu el
- de Botosaneanul
- 2016/06/30 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/06/29 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/29 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/29 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/29 00:00
