Tot de la Flutur… Portariuc n-a plecat singur, s-au mai dus câţiva cu el

Ovidiu Portariuc nu este unicul preşedinte de filială judeţeană PSD care s-a retras în cadrul şedinţei Comitetului Judeţean Executiv al partidului are a avut loc joi la Târgovişte.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul