Echipa de intervenţie de la SC Nova Apaserv SA a reuşit să remedieze avaria apărută în spatele Uvertura Mall înainte de termen şi în jurul orei 17:00 a trecut la umplerea reţelei.
S-a remediat avaria la apă, dar scandalul încă nu-i gata: Dacă era o bombă?
- de Botosaneanul
- 2016/07/15 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/07/14 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/14 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/14 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/14 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/14 00:00
