După ce au făcut grevă timp de o zi pe 12 iulie, funcționarii din cadrul Primăriei municipiului Botoșani par să renunțe la acțiuni de protest.
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/07/14 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/14 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/14 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/14 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/14 00:00
