Părinții cu copiii lor au ieșit în parc: I-au oprit polițiștii – FOTO

Vineri după amiază polițiștii și-au concentrat atenția pe copiii care se aflau în parc însoțiți de părinți. I-au oprit din joacă pentru câteva minute pentru a le explica o serie de reguli de care trebuie să țină seama pentru a nu fi loviți pe viitor, de vreo mașină.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul