Poate cel mai puternic primar social-democrat din judeţul Botoşani a decis să renunţe la calitatea de membru de partid şi să candideze din postura de independent la alegerile locale.
Primarul de 90% al PSD-ului a lăsat baltă partidul şi candidează independent
- de Botosaneanul
- 2016/05/25 00:00
