Primarul de 90% al PSD-ului a lăsat baltă partidul şi candidează independent

Poate cel mai puternic primar social-democrat din judeţul Botoşani a decis să renunţe la calitatea de membru de partid şi să candideze din postura de independent la alegerile locale.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul