Șoferul din Mercedes a văzut MOARTEA cu ochii – Am scăpat la fracțiune de secundă – VIDEO

Norocul celor doi muncitori de la firma suceveană care veniseră după cherestea la Botoșani a fost că la momentul în care BMW-ul a izbit autoutilitara, cei doi se aflau în curte.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul