Norocul celor doi muncitori de la firma suceveană care veniseră după cherestea la Botoșani a fost că la momentul în care BMW-ul a izbit autoutilitara, cei doi se aflau în curte.
Șoferul din Mercedes a văzut MOARTEA cu ochii – Am scăpat la fracțiune de secundă – VIDEO
- de Botosaneanul
- 2016/06/22 00:00
