Leo merge cu echipa la Iaşi fără stres & obiectiv: Să joace relaxaţi

Antrenorul principal al nord-moldovenilor evită să îşi încarce fotbaliştii suplimentar înaintea derby-ului pentru Europa League din Copou. Tehnicianul susţine că jucătorii trebuie să evolueze în primul rând din plăcere.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul