Antrenorul principal al nord-moldovenilor evită să îşi încarce fotbaliştii suplimentar înaintea derby-ului pentru Europa League din Copou. Tehnicianul susţine că jucătorii trebuie să evolueze în primul rând din plăcere.
Leo merge cu echipa la Iaşi fără stres & obiectiv: Să joace relaxaţi
- de Botosaneanul
- 2016/05/25 00:00
