În weekend, noua sală de sport a Colegiului Naţional „Ştefan cel Mare” din Suceava a găzduit un prim turneu din circuitul AmaTur, o competiţie de tenis de masă rezervată amatorilor.
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/06/29 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/29 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/29 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/29 00:00
