Jucători botoșăneni la un turneu de tenis de masă

În weekend, noua sală de sport a Colegiului Naţional „Ştefan cel Mare” din Suceava a găzduit un prim turneu din circuitul AmaTur, o competiţie de tenis de masă rezervată amatorilor.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul