Doi puștani au distrus tribuna VIP de pe stadion și au lăsat în urmă pagube de 7.000 lei

În seara de zilei de duminică, 22 mai 2016, un echipaj de jandarmi s-a deplasat la Stadionul municipal Botoşani, unde agenţii Poliţiei Locale au reţinut, în urma unui apel telefonic al unui locatar de la un bloc din apropiere, doi copii care au distrus bunurile aflate în tribuna VIP a stadionului.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul