Președintele Nicușor Dan afirmă că înțelege foarte bine responsabilitatea mandatului său, iar deciziile pe care le ia sunt pentru binele României, dar susține că „uneori e mai greu să distingi între pasul 1, pasul 2, pasul 3”. „Eu sunt o persoană care are o istorie de 20 de ani și în momentul în care iau …
Cum răspunde Nicușor Dan criticilor din societatea civilă: Îi asigur pe toți că înțeleg responsabilitatea mandatului / Uneori e mai greu să distingi între pași
- de Botosaneanul
- 2026/06/24 21:29
