Luiza Alexandru, candidata UNPR la Primăria Mihai Eminescu le transmite un mesaj botoșănenilor prin care îi îndeamnă să meargă la vot și să voteze responsabil. Redăm mai jos integral mesajul acesteia:
Luiza Alexandru, candidata UNPR la Primăria Mihai Eminescu le transmite un mesaj botoșănenilor prin care îi îndeamnă să meargă la vot și să voteze responsabil. Redăm mai jos integral mesajul acesteia: