Dimineața zilei de joi, 30 iunie a început la Prefectură la ora 9:00 cu un consiliu consultativ al persoanelor vârstnice. Adică reprezentantul Guvernului în teritoriu s-a întâlnit cu reprezentanți ai pensionarilor de la Botoșani pentru a le prelua problemele.
Ce liniște!! Pensionarii nu au mai plâns pe umărul prefectului - FOTOGALERIE
- de Botosaneanul
- 2016/06/30 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/06/29 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/29 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/29 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/29 00:00
