Viteza a mai ucis o dată. Vineri 15 iulie, în jurul orei 3.20, la ieșirea din Năsăud către Rebrișoara s-a produs un accident rutier încheiat tragic.
CARAMBOL pe șosea: Doi tineri au MURIT pe loc iar al treilea e în comă
- de Botosaneanul
- 2016/07/15 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/07/14 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/14 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/14 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/14 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/14 00:00
