Capii PSD-ului au venit degeaba la şedinţă: Poate fi considerat şi un act de sabotaj - FOTOGALERIE

Liderii judeţeni şi municipali ai social-democraţilor au venit degeaba miercuri dimineaţă la şedinţa de constituire a noului Consiliu Judeţean Botoşani.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul