Elevii care vin la școală din cartierele Unirea sau Viișoara vor avea de luni transport exclusiv. Transmixt pune le dispoziție autobuze pe linia 2 dedicate elevilor, de luni până vineri. Numărul elevilor care fac naveta în oraș, din cartierele Viișoara și Unirea, a crescut simțitor. Pentru a decongestiona traficul și a-i ajuta să ajungă în […] The post Școala începe luni cu autobuze Transmixt EXCLUSIV pentru elevi appeared first on Bistrițeanul.ro.
