Ministrul Ivan insistă: Plătim cea mai scumpă energie din Europa

Ministrul Energiei, bistrițeanul Bogdan Ivan susține că România are cea mai scumpă energie din Europa, raportat la puterea de cumpărare. Acesta spune că cifrele oficiale vorbesc de la sine. Bogdan Ivan, ministrul Energiei susține că, raportat la puterea de cumpărare, România are cea mai scumpă energie din Europa. Acesta a susținut că cifrele vorbesc de […] The post Ministrul Ivan insistă: Plătim cea mai scumpă energie din Europa appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul