Un imobil gol de pe strada Titulescu devine, periodic, culcuș pentru oamenii străzii. Azi-noapte, vecinii, au chemat din nou Poliția Locală să evacueze casa. ”E cumpărată de câțiva ani, dar nu face nimic cu ea. Și vin oameni ai străzii și se instalează acolo!” au explicat vecinii pentru Bistrițeanul.ro Sezonul rece își intră în drepturi, […] The post FOTO: Un imobil gol, de pe Titulescu, culcuș pentru oamenii străzii! Azi-noapte, scoși cu forța de Poliția Locală appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
FOTO: Un imobil gol, de pe Titulescu, culcuș pentru oamenii străzii! Azi-noapte, scoși cu forța de Poliția Locală
- de Bistriteanul
- 2025/10/16 06:22
