Ieri, o femeie din Fântânele a fost găsită moartă într-o fântână situată la doi pași de casa sa. Descoperirea a fost făcută de membrii familiei, iar echipajul medical ajuns la fața locului a fost nevoit să constate decesul. Incidentul s-a petrecut ieri, în localitatea Fântânele. Familia femeii o văzuse dimineață, iar la un moment dat […] The post Femeie din Fântânele, găsită moartă într-o fântână, la doi pași de casă appeared first on Bistrițeanul.ro.
Femeie din Fântânele, găsită moartă într-o fântână, la doi pași de casă
- de Bistriteanul
- 2025/11/04 10:04
Alte știri din Bistriteanul
- de Bistriteanul
- 2025/11/04 09:25
- de Bistriteanul
- 2025/11/04 09:10
- de Bistriteanul
- 2025/11/04 09:10
- de Bistriteanul
- 2025/11/04 07:26
