În instituțiile de învățământ din municipiul Bistrița se vor desfășura, în perioada 20 – 24 octombrie, programele educaționale „Școala Altfel” și „Săptămâna Verde”. Elevii vor putea vizita gratuit Biserica Evanghelică și Turnul. Săptămâna viitoare, grupurile organizate de către unitățile de învățământ participante la aceste programe vor beneficia de acces gratuit la vizitarea Bisericii Evanghelice și […] The post Elevii pot urca, gratuit, în Turnul Bisericii Evanghelice, în „Săptămâna Verde” și „Școala Altfel”! appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
Elevii pot urca, gratuit, în Turnul Bisericii Evanghelice, în „Săptămâna Verde” și „Școala Altfel”!
- de Bistriteanul
- 2025/10/17 12:44
