Directorul Aquabis, Andrei Kozuk nu are vești bune pentru bistrițeni, acesta spune că prețul apei nu va scădea în următorii doi ani, ba mai mult, anul viitor trebuie să ne așteptăm la creșteri de preț. Acesta mai spune că nu se așteaptă să fie iubit din această cauză și din cauza defecțiunilor dese care afectează […] The post Apă mai ieftină? Nu mai devreme de 2027, spune șeful Aquabis! Andrei Kozuk: „Mi-aș dori să pot reduce prețul apei…” appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
Apă mai ieftină? Nu mai devreme de 2027, spune șeful Aquabis! Andrei Kozuk: „Mi-aș dori să pot reduce prețul apei…”
- de Bistriteanul
- 2025/10/07 14:07
