O mașină a căzut într-o prăpastie pe Transfăgărășan după ce a fost lăsată neasigurată. Din fericire, nimeni nu a fost rănit, deoarece autoturismul era gol.
Alte știri din Arad Online
- de Arad Online
- 2026/06/21 20:41
- de Arad Online
- 2026/06/21 19:59
- de Arad Online
- 2026/06/21 18:25
- de Arad Online
- 2026/06/21 17:05
